Categorii

Modul SFP+ 10G MM 300m 850nm Dual LC-connector - Mikrotik S+85DLC03D

Expediere în 5 zile
Zona Import: România
Depozit furnizor
282,71 RON (inclusiv TVA) 324,95 RON Prețul tăiat reprezintă cel mai mic preț întreg din ultimele 30 zile.
Cod produs:
CL5293
Adaugă la favorite0
Descriere

S+85DLC03D este un transceiver SFP+ 10G cu un conector LC, 850nm, pentru conexiuni de fibra multimod de pana la 300 de metri.

Toate aceste transceivere sunt testate si compatibile cu CCR1036-8G-2S+ si CCR1036-8G-2S+EM. Sunt compatibile si cu dispozitive SFP non-MikroTik.


Conector:: Dual LC UPC
Viteza transmisie:: 1 Gbps 10 Gbps
Distanta transmisie:: pana la 300m
Format:: SFP+
Temperatura operare:: -40°C - 70°C
Greutate:: 25g
Mod:: MM
Lungime de unda:: 850nm
Detalii produs
CL5293

Fișă produs

Termen Livrare
5
Zona Import
România
Greutate
25
Titlu Emag
Modul Sfp+ 10G Mm 300M 850Nm Dual Lc-Connector - Mikrotik S+85Dlc03D
10_FEATURE_Zona Amplasare
-
-
-
Documentație tehnică PDF

Există posibilitatea să mai apară greșeli în descrierile produselor, dar vă asigurăm că încercăm să ne îmbunătățim și să ne actualizăm în permanență informațiile.
Imaginile produselor au caracter informativ și în funcție de lotul primit de la furnizor, acestea pot prezenta diferențe minore. Este posibil ca specificațiile sau prețul produselor sa fie modificate fără preaviz sau pot apărea erori de operare. Dacă identificați o astfel de eroare, vă rugăm se ne semnalați pentru a rezolva imediat. Orice preț promoțional prezentat pe site este valabil în limita stocului disponibil.

Cont

Click pentru mai multe produse.
Nu au fost găsite produse.

Meniu

Crează un cont gratuit pentru a salva articolele favorite.

Autentificare