Categorii

LICHIDARE - Switch media convertor TP-Link 2 porturi (1x1000Mbps SC 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)) 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (S

Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu
Expediere în 6 zile
Zona Import: România
În stoc furnizor: România
236,75 RON (inclusiv TVA)
Stoc epuizat 0 Produs
Comandă de minim 110 RON și ai TRANSPORT GRATUIT la Easybox.
Anunță-mă când este disponibil
Cod produs:
CL5779
Adaugă la favorite0
Descriere
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu
Detalii produs
CL5779

Fișă produs

Garantie
60
Interfata
Rj-45
Stoc furnizor
Da
Mc-type
Single mode
Mc-standard
Gigabit
Lichidare de stoc
Da

Există posibilitatea să mai apară greșeli în descrierile produselor, dar vă asigurăm că încercăm să ne îmbunătățim și să ne actualizăm în permanență informațiile.
Imaginile produselor au caracter informativ și în funcție de lotul primit de la furnizor, acestea pot prezenta diferențe minore. Este posibil ca specificațiile sau prețul produselor sa fie modificate fără preaviz sau pot apărea erori de operare. Dacă identificați o astfel de eroare, vă rugăm se ne semnalați pentru a rezolva imediat. Orice preț promoțional prezentat pe site este valabil în limita stocului disponibil.

12 produse din aceeași categorie:

Cont

Click pentru mai multe produse.
Nu au fost găsite produse.

Meniu

Crează un cont gratuit pentru a salva articolele favorite.

Autentificare