
Suport Baterii 3 Sloturi Tip 18650

ATENTIE ! Se poate achizitiona numai impreuna cu 60 buc. FD7130
Centrala adresabila 4 bucle, 500 elemente, 125 elemente pe bucla, pana la 500 zone de detectie, 2 iesiri monitorizate, 2 iesiri tip releu pentru conditie de alarma, o iesire tip releu pentru conditie de defect, afisaj LCD monocrom tip touch screen, capacitate 2 acumulatori 12V 18Ah, Interfata comunicare cu PC tip RS232, interfata comunicare cu dispozitive externe tip CAN 2.0B, conexiune PS2 pentru tastatura externa, capacitate memorie – 1023 evenimente.
In conformitate cu EN 54-2 si EN 54-4
Fișă produs
Există posibilitatea să mai apară greșeli în descrierile produselor, dar vă asigurăm că încercăm să ne îmbunătățim și să ne actualizăm în permanență informațiile.
Imaginile produselor au caracter informativ și în funcție de lotul primit de la furnizor, acestea pot prezenta diferențe minore. Este posibil ca specificațiile sau prețul produselor sa fie modificate fără preaviz sau pot apărea erori de operare. Dacă identificați o astfel de eroare, vă rugăm se ne semnalați pentru a rezolva imediat. Orice preț promoțional prezentat pe site este valabil în limita stocului disponibil.
Vă rugăm să vă autentificați prima dată.
AutentificareCrează un cont gratuit pentru a salva articolele favorite.
Autentificare